about the company

 

Jesteśmy jednym z największych producentów chrupek kukurydzianych w Polsce. Na rynku istniejemy od 1986 roku. Nasza działalność skupia się na produkcji przekąsek z grysu kukurydzianego oraz ich dystrybucji na terenie Polski i za granicą.

Produkujemy chrupki kukurydziane (naturalne białe), smakowe (cebulowe, serowe, toffi, truskawkowe, owocowe) w różnych kształtach i opakowaniach. Sprzedajemy produkty pod marką Boltex oraz Boluś, jak również oferujemy klientom chrupki pod ich „Marką Własną”. Od kilku lat produkujemy dla regionalnych dystrybutorów i sieci handlowych pod marką własną na terenie Polski i zagranicy. Obsługujemy ponad dwadzieścia sieci w Polsce, Niemczech, Czechach i na Słowacji.

Propagujemy zdrową żywność – nasze produkty nie zawierają glutenu, sztucznych barwników oraz tłuszczy zwierzęcych. Smak naszych chrupek oraz dbałość o jakość produktów docenione zostały przez niezależne instytucje statuetką „Hipolita” i znakiem „Dobre bo Polskie”.

Pracujemy w systemie jakościowym HACCP oraz IFS. Atutem są nasze opakowanie, które dostosowujemy do oczekiwań obsługiwanych przez nas rynków i gustów naszych klientów.
Posiadamy własny transport, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom szybką dostawę.

Zapraszamy do współpracy hurtownie, sieci handlowe oraz firmy zagraniczne!

Dla małego i dużego każdy znajdzie u nas coś zdrowego i smacznego!